Ponad 15 lat doświadczeń na rynku kabli przemysłowych i specjalnych pozwoliło nam poznać dogłębnie możliwości wielu europejskich producentów kabli i na tej wiedzy starannie wyselekcjonować i zbudować naszą ofertę skierowaną do wszystkich szukających kabli wysokiej jakości lub kabli specjalnych. Naszym atutem jest nie tylko wysoka wiedza techniczna na temat kabli umożliwiająca dobór optymalnych rozwiązań standardowych ale także projektowanie i produkcja wersji specjalnych i kabli hybrydowych dopasowanych stricte do wymagań aplikacji klienta. Jeśli zatem nie znajdą Państwo na naszych stronach odpowiedniego kabla to tym bardziej zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy jakość, niezawodność, dużą szybkość reakcji, kompletację dostaw i wsparcie techniczne i logistyczne na każdym etapie projektu a także serwis po jego zakończeniu.

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce firm:

  • SAB Bröckskes – jednego z czołowych producentów elastycznych kabli do zastosowań przemysłowych i specjalistycznych, wiązek kablowych oraz czujników do pomiaru temperatury na świecie.
  • CEV – producent kabli spiralnych do zastosowań przemysłowych, wiązek kablowych jak również spiralnych linek zabezpieczających
  • Hydro Group plc – Światowy lider w technologiach podwodnych. Dostawca rozwiązań kablowych i łączeniowych (konektory, penetratory itp.) dla przemysłu petrochemicznego, militarnego i morskiej energetyki ze źródeł odnawialnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem prosimy o kontak za pomocą formularza lub bezpośrednio: